Update script processor (7.x-4.11) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Log
oc: Jornal

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: 1 hour | @count hours
oc[0]: 1 ora
oc[1]: @count oras

en: 1 day | @count days
oc[0]: 1 jorn
oc[1]: @count jorns

en: Operation
oc: Operacion

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Revert
oc: Restablir

en: Ok
oc: D'acòrdi

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Description:
oc: Descripcion :

en: 1 year | @count years
oc[0]: @count annada
oc[1]: @count annadas

en: 1 week | @count weeks
oc[0]: @count setmana
oc[1]: @count setmanas

en: 1 month | @count months
oc[0]: @count mois
oc[1]: @count mois

en: No description
oc: Aucune descripcion
