Update script processor (7.x-4.11) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: 1 hour | @count hours
ps[0]: ۱ ساعت
ps[1]: @count ساعتونه

en: 1 day | @count days
ps[0]: ۱ ورځ
ps[1]: @count ورځې

en: Ok
ps: سمه ده

en: 1 year | @count years
ps[0]: ۱ کال
ps[1]: @count کلونه

en: 1 week | @count weeks
ps[0]: ۱ اونی
ps[1]: @count اونی

en: 1 min | @count min
ps[0]: ۱ دقيقه
ps[1]: @count دقيقې

en: 1 sec | @count sec
ps[0]: ۱ ثانیه
ps[1]: @count ثانيې

en: 1 month | @count months
ps[0]: ۱ میاشت
ps[1]: @count میاشتې
