Update script processor (7.x-4.11) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Log
sk: Záznam

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: 1 hour | @count hours
sk[0]: 1 hod
sk[1]: @count hod
sk[2]: @count hod

en: 1 day | @count days
sk[0]: @count deň
sk[1]: @count dni
sk[2]: @count dní

en: Operation
sk: Operácia

en: Message:
sk: Správa:

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: Description:
sk: Popis:

en: 1 year | @count years
sk[0]: @count rok
sk[1]: @count roky
sk[2]: @count rokov

en: 1 week | @count weeks
sk[0]: @count týždeň
sk[1]: @count týždne
sk[2]: @count týždňov

en: 1 sec | @count sec
sk[0]: 1 s
sk[1]: @count s
sk[2]: @count s

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: 1 month | @count months
sk[0]: 1 mesiac
sk[1]: @count mesiace
sk[2]: @count mesiacov

en: No description
sk: Bez popisu
