Update script processor (7.x-4.11) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....
