Update script processor (7.x-4.12) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Size
da: Størrelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Help
da: Hjælp

en: Filename
da: Filnavn

en: Unknown
da: Ukendt

en: Access denied
da: Adgang nægtet

en: 1 hour | @count hours
da[0]: 1 time
da[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
da[0]: 1 dag
da[1]: @count dage

en: Operation
da: Handling

en: Message:
da: Besked:

en: Revert
da: Gendan

en: Processing
da: Behandler

en: Description:
da: Beskrivelse:

en: 1 year | @count years
da[0]: 1 år
da[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
da[0]: 1 uge
da[1]: @count uger

en: 1 min | @count min
da[0]: 1 minut
da[1]: @count minutter

en: 1 sec | @count sec
da[0]: 1 sek
da[1]: @count sekunder

en: Access denied.
da: Adgang nægtet.

en: 1 month | @count months
da[0]: 1 måned
da[1]: @count måneder

en: No description
da: Ingen beskrivelse
