Update script processor (7.x-4.12) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Log
et: Logi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Help
et: Abi

en: Filename
et: Failinimi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Operation
et: Operatsioon

en: Message:
et: Sisu:

en: Revert
et: Lähtesta

en: Ok
et: Olgu

en: Processing
et: Töötlemine

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: No description
et: Kirjeldus puudub
