Update script processor (7.x-4.12) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Help
jv: Pitulungan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: 1 hour | @count hours
jv[0]: Sejam
jv[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
jv[0]: Sedinā
jv[1]: @count dina

en: Operation
jv: Operasi

en: Revert
jv: Baléknā

en: Processing
jv: Lagi proses

en: 1 year | @count years
jv[0]: 1 tahun
jv[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
jv[0]: 1 minggu
jv[1]: @count minggu

en: 1 min | @count min
jv[0]: 1 mnt
jv[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
jv[0]: 1 dtk
jv[1]: @count dtk

en: 1 month | @count months
jv[0]: sewulan
jv[1]: @count wulan
