Update script processor (7.x-4.12) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Log
lt: Įrašas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių
