Update script processor (7.x-4.12) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: 1 hour | @count hours
nn[0]: 1 time
nn[1]: @count timar

en: 1 day | @count days
nn[0]: 1 dag
nn[1]: @count dagar

en: Message:
nn: Melding:

en: Processing
nn: Handsamar

en: 1 year | @count years
nn[0]: 1 år
nn[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
nn[0]: 1 veke
nn[1]: @count veker

en: 1 sec | @count sec
nn[0]: 1 sek
nn[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
nn[0]: 1 månad
nn[1]: @count månader

en: No description
nn: Ingen beskriving
