Update script processor (7.x-4.12) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Unknown
sl: Neznan

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Revert
sl: Povrni

en: Processing
sl: V obdelavi

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev
