Update script processor (7.x-4.12) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Log
uk: Журнал

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Help
uk: Довідка

en: Filename
uk: Назва файла

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Operation
uk: Дія

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Revert
uk: Відновити

en: Ok
uk: Гаразд

en: Processing
uk: Обробка

en: Description:
uk: Опис:

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: Access denied.
uk: Немає доступу.

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: No description
uk: Без опису

en: Log file
uk: Файл журналу
