Update script processor (7.x-4.14) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: No description
bo: གསལ་བཤད་མི་འདུག
