Update script processor (7.x-4.14) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Log
eo: Loglibro

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Revert
eo: Malfari

en: Processing
eo: Traktante

en: 1 year | @count years
eo[0]: 1 jaro
eo[1]: @count jaroj

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: 1 sec | @count sec
eo[0]: 1 sek
eo[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
eo[0]: 1 monato
eo[1]: @count monatoj
