Update script processor (7.x-4.14) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Log
eu: Log-a

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Help
eu: Laguntza

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: 1 hour | @count hours
eu[0]: ordu 1
eu[1]: @count ordu

en: 1 day | @count days
eu[0]: egun 1
eu[1]: @count egun

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Message:
eu: Mezua:

en: Ok
eu: Ados

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: 1 year | @count years
eu[0]: urte 1
eu[1]: @count urte

en: 1 week | @count weeks
eu[0]: aste 1
eu[1]: @count aste

en: 1 min | @count min
eu[0]: min 1
eu[1]: @count min

en: 1 sec | @count sec
eu[0]: seg 1
eu[1]: @count seg

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik
