Update script processor (7.x-4.14) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Processing
ga: Á phróiseáil
