Update script processor (7.x-4.14) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Log
he: יומן פעילות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Operation
he: פעולה

en: Message:
he: הודעה:

en: Revert
he: שחזור

en: Ok
he: בסדר

en: Processing
he: בתהליך

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: 1 month | @count months
he[0]: חודש אחד
he[1]: @count חודשים
