Update script processor (7.x-4.14) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: 1 hour | @count hours
my[0]: ၁ နာရီ
my[1]: @count နာရီ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။

en: 1 year | @count years
my[0]: ၁ နှစ်
my[1]: @count နှစ်

en: 1 week | @count weeks
my[0]: ၁ ပတ်
my[1]: @count ပတ်

en: 1 min | @count min
my[0]: ၁ မိနစ်
my[1]: @count မိနစ်

en: 1 sec | @count sec
my[0]: ၁ စက္ကန့်
my[1]: @count စက္ကန့်
