Update script processor (7.x-4.14) - en to no translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
no: Avbryt

en: Log
no: Logg

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Date
no: Dato

en: Size
no: Størrelse

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Settings
no: Innstillinger

en: Help
no: Hjelp

en: Filename
no: Filnavn

en: Unknown
no: Ukjent

en: Access denied
no: Tilgang nektet

en: 1 hour | @count hours
no[0]: 1 time
no[1]: @count timer

en: 1 day | @count days
no[0]: 1 dag
no[1]: @count dager

en: Operation
no: Handling

en: Message:
no: Melding:

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Processing
no: Bearbeider

en: 1 year | @count years
no[0]: 1 år
no[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
no[0]: 1 uke
no[1]: @count uker

en: 1 sec | @count sec
no[0]: 1 sek
no[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
no[0]: 1 måned
no[1]: @count måneder
