Update script processor (7.x-4.14) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Log
ro: Jurnal

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Date
ro: Data

en: Size
ro: Mărime

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Access denied
ro: Acces respins

en: 1 hour | @count hours
ro[0]: 1 oră
ro[1]: @count ore
ro[2]: @count de ore

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Operation
ro: Operație

en: Message:
ro: Mesaj:

en: Revert
ro: Revenire

en: Processing
ro: În procesare

en: 1 year | @count years
ro[0]: 1 an
ro[1]: @count ani
ro[2]: @count de ani

en: 1 week | @count weeks
ro[0]: 1 săptămână
ro[1]: @count săptămâni
ro[2]: @count de săptămâni

en: 1 min | @count min
ro[0]: 1 min
ro[1]: @count minute
ro[2]: @count de minute

en: 1 sec | @count sec
ro[0]: 1 sec
ro[1]: @count sec
ro[2]: @count de sec

en: 1 month | @count months
ro[0]: 1 lună
ro[1]: @count luni
ro[2]: @count de luni
