Update script processor (7.x-4.14) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Log
vi: Bản ghi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Size
vi: Dung lượng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: 1 hour | @count hours
vi[0]: 1 giờ
vi[1]: @count giờ

en: 1 day | @count days
vi[0]: 1 ngày
vi[1]: @count ngày

en: Operation
vi: Thao tác

en: Message:
vi: Thông điệp:

en: Revert
vi: Trở lại

en: Processing
vi: Đang xử lý

en: Description:
vi: Mô tả:

en: 1 year | @count years
vi[0]: 1 năm
vi[1]: @count năm

en: 1 week | @count weeks
vi[0]: 1 tuần
vi[1]: @count tuần

en: 1 min | @count min
vi[0]: 1 phút
vi[1]: @count phút

en: 1 sec | @count sec
vi[0]: 1 giây
vi[1]: @count giây

en: Access denied.
vi: Truy cập bị từ chối

en: 1 month | @count months
vi[0]: 1 tháng
    @count tháng

en: No description
vi: Không mô tả
