Update script processor (7.x-4.15) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Help
az: Dəstək

en: Filename
az: Fayl adı

en: Unknown
az: Naməlum

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay
