Update script processor (7.x-4.15) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: 1 hour | @count hours
bs[0]: 1 sat
bs[1]: @count sata
bs[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
bs[0]: 1 dan
bs[1]: @count dana
bs[2]: @count dana

en: Revert
bs: Vratiti

en: Processing
bs: Procesujem

en: 1 year | @count years
bs[0]: 1 godina
bs[1]: @count godine
bs[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
bs[0]: 1 sedmica
bs[1]: @count sedmice
bs[2]: @count sedmica

en: 1 min | @count min
bs[0]: 1 minuta
bs[1]: @count minute
bs[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
bs[0]: 1 sekunda
bs[1]: @count sekunde
bs[2]: @count sekundi
