Update script processor (7.x-4.15) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Filename
cs: Název souboru

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Operation
cs: Operace

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Revert
cs: Vrátit

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Description:
cs: Popis:

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců
