Update script processor (7.x-4.15) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Date
cy: Dyddiad

en: Size
cy: Maint

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Help
cy: Cymorth

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: 1 day | @count days
cy[0]: 1 diwrnod

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Message:
cy: Neges:

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Ok
cy: Iawn

en: Processing
cy: Prosesu

en: 1 year | @count years
cy[0]: 1 flwyddyn

en: 1 week | @count weeks
cy[0]: 1 wythnos @count wythnos

en: 1 month | @count months
cy[0]: 1 mis
cy[1]: @count mis
