Update script processor (7.x-4.15) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Message:
dz: འཕྲིན་དོན:
