Update script processor (7.x-4.15) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Log
gl: Rexistro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Operation
gl: Operación

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Revert
gl: Volver

en: Ok
gl: Correcto

en: Processing
gl: Procesando

en: Description:
gl: Descrición

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses
