Update script processor (7.x-4.15) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Log
hr: Dnevnik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: 1 hour | @count hours
hr[0]: @count sat
hr[1]: @count sata
hr[2]: @count sati

en: 1 day | @count days
hr[0]: @count dan
hr[1]: @count dana
hr[2]: @count dana

en: Operation
hr: Operacija

en: Message:
hr: Poruka:

en: Revert
hr: Vrati

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: 1 year | @count years
hr[0]: @count godina
hr[1]: @count godine
hr[2]: @count godina

en: 1 week | @count weeks
hr[0]: @count tjedan
hr[1]: @count tjedna
hr[2]: @count tjedana

en: 1 min | @count min
hr[0]: @count minuta
hr[1]: @count minute
hr[2]: @count minuta

en: 1 sec | @count sec
hr[0]: @count sekunda
hr[1]: @count sekunde
hr[2]: @count sekundi

en: 1 month | @count months
hr[0]: @count mjesec
hr[1]: @count mjeseca
hr[2]: @count mjeseci
