Update script processor (7.x-4.15) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Log
hu: Napló

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Help
hu: Súgó

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: 1 hour | @count hours
hu[0]: 1 óra
hu[1]: @count óra

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Operation
hu: Művelet

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: Description:
hu: Leírás:

en: 1 year | @count years
hu[0]: 1 év
hu[1]: @count év

en: 1 week | @count weeks
hu[0]: 1 hét
hu[1]: @count hét

en: 1 min | @count min
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 sec | @count sec
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: 1 month | @count months
hu[0]: 1 hónap
hu[1]: @count hónap

en: No description
hu: Nincs leírás
