Update script processor (7.x-4.15) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս
