Update script processor (7.x-4.15) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Size
is: Stærð

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Help
is: Hjálp

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Message:
is: Skilaboð:

en: Processing
is: Í vinnslu

en: 1 year | @count years
is[0]: 1 ár
is[1]: @count ár

en: 1 week | @count weeks
is[0]: 1 vika
is[1]: @count vikur

en: 1 min | @count min
is[0]: 1 mín
is[1]: @count mín

en: 1 sec | @count sec
is[0]: 1 sek
is[1]: @count sek

en: Access denied.
is: Aðgangi hafnað.

en: 1 month | @count months
is[0]: 1 mánuður
is[1]: @count mánuðir
