Update script processor (7.x-4.15) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: Size
it: Dimensione

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Help
it: Aiuto

en: Filename
it: Nome file

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Access denied
it: Accesso negato

en: 1 hour | @count hours
it[0]: 1 ora
it[1]: @count ore

en: 1 day | @count days
it[0]: 1 giorno
it[1]: @count giorni

en: Operation
it: Operazione

en: Message:
it: Messaggio:

en: Revert
it: Ripristina

en: Processing
it: In elaborazione

en: Description:
it: Descrizione:

en: 1 year | @count years
it[0]: 1 anno
it[1]: @count anni

en: 1 week | @count weeks
it[0]: 1 settimana
it[1]: @count settimane

en: Access denied.
it: Accesso negato.

en: 1 month | @count months
it[0]: 1 mese
it[1]: @count mesi
