Update script processor (7.x-4.15) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Processing
ka: დამუშავება

en: 1 year | @count years
ka[0]: 1 წელი
ka[1]: @count წელი

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა

en: 1 min | @count min
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 sec | @count sec
ka[0]: 1 წამი
ka[1]: @count წამი

en: 1 month | @count months
ka[0]: 1 თვე
ka[1]: @count months
