Update script processor (7.x-4.15) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Log
lv: Žurnāls

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Operation
lv: Operācija

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Ok
lv: Labi

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Description:
lv: Apraksts:

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši
