Update script processor (7.x-4.15) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Log
pt: Registro

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Date
pt: Data

en: Size
pt: Tamanho

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Configurações

en: Help
pt: Ajuda

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: 1 hour | @count hours
pt[0]: 1 hora
pt[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
pt[0]: 1 dia
pt[1]: @count dias

en: Operation
pt: Operação

en: Message:
pt: Mensagem:

en: Revert
pt: Reverter

en: Processing
pt: Processando

en: Description:
pt: Descrição:

en: 1 year | @count years
pt[0]: 1 ano
pt[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
pt[0]: 1 semana
pt[1]: @count semanas

en: 1 min | @count min
pt[0]: 1 minuto
pt[1]: @count minutos

en: 1 sec | @count sec
pt[0]: 1 segundo
pt[1]: @count segundos

en: 1 month | @count months
pt[0]: 1 mês
pt[1]: @count meses

en: No description
pt: Sem descrição

en: Author: @author
pt: Autor: @author
