Update script processor (7.x-4.15) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Help
se: Veahkki

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: 1 year | @count years
se[0]: 1 jahki
se[1]: @count jagi

en: 1 week | @count weeks
se[0]: 1 váhkku
se[1]: @count váhkku
