Update script processor (7.x-4.15) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: 1 day | @count days
sq[0]: 1 ditë
sq[1]: @count ditë

en: Operation
sq: Veprimi

en: Message:
sq: Mesazhi:

en: Revert
sq: Rikthe

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: 1 year | @count years
sq[0]: 1 vit
sq[1]: @count vjet

en: 1 week | @count weeks
sq[0]: 1 javë
sq[1]: @count javë

en: 1 sec | @count sec
sq[0]: 1 sek
sq[1]: @count sek
