Update script processor (7.x-4.15) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Log
sv: Logg

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Size
sv: Storlek

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Filename
sv: Filnamn

en: Unknown
sv: Okänd

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Operation
sv: Funktion

en: Message:
sv: Meddelande:

en: Revert
sv: Återställ

en: Processing
sv: Bearbetar

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
sv[0]: 1 vecka
sv[1]: @count veckor

en: 1 min | @count min
sv[0]: 1 min
sv[1]: @count minuter

en: 1 sec | @count sec
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: No description
sv: Ingen beskrivning
