Update script processor (7.x-4.16) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Log
ast: Rexistru

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Help
ast: Aida

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Operation
ast: Operación

en: Message:
ast: Mensax:

en: Revert
ast: Desfacer

en: Processing
ast: Procesando
