Update script processor (7.x-4.16) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Log
fa: گزارش

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Help
fa: راهنما

en: Filename
fa: نام فایل

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Operation
fa: عملکرد

en: Message:
fa: پیغام:

en: Revert
fa: بازگشت

en: Ok
fa: تایید

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Description:
fa: توضیحات:

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه
