Update script processor (7.x-4.16) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Log
fi: Loki

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: 1 hour | @count hours
fi[0]: 1 tunti
fi[1]: @count tuntia

en: 1 day | @count days
fi[0]: 1 päivä
fi[1]: @count päivää

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Message:
fi: Viesti:

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Processing
fi: Käsitellään

en: Description:
fi: Kuvaus:

en: 1 year | @count years
fi[0]: 1 vuosi
fi[1]: @count vuotta

en: 1 week | @count weeks
fi[0]: 1 viikko
fi[1]: @count viikkoa

en: 1 sec | @count sec
fi[0]: 1 s
fi[1]: @count s

en: 1 month | @count months
fi[0]: Yksi kuukausi
fi[1]: @count kuukautta

en: No description
fi: Ei kuvausta
