Update script processor (7.x-4.16) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Date
hi: तारीख

en: Size
hi: आकार

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Help
hi: मदद

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Access denied
hi: प्रवेश निषेध

en: 1 hour | @count hours
hi[0]: @count घंटे

en: 1 day | @count days
hi[0]: एक दिन
hi[1]: @count दिन

en: Operation
hi: काम

en: Message:
hi: संदेश

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: Ok
hi: ठीक

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी

en: 1 year | @count years
hi[0]: १ वर्ष
hi[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
hi[0]: एक सप्ताह
hi[1]: @count सप्ताह

en: 1 min | @count min
hi[0]: एक मिनट
hi[1]: @count मिनट

en: 1 sec | @count sec
hi[0]: एक सेकंड
hi[1]: @count सेकंड

en: 1 month | @count months
hi[0]: १ महिना
hi[1]: @count महिना
