Update script processor (7.x-4.16) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Log
pl: Dziennik

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: 1 hour | @count hours
pl[0]: 1 godzina
pl[1]: @count godziny
pl[2]: @count godzin

en: 1 day | @count days
pl[0]: 1 dzień
pl[1]: @count dni
pl[2]: @count dni

en: Operation
pl: Czynność

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Revert
pl: Przywróć

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: 1 year | @count years
pl[0]: 1 rok
pl[1]: @count lata
pl[2]: @count lat

en: 1 week | @count weeks
pl[0]: 1 tydzień
pl[1]: @count tygodnie
pl[2]: @count tygodni

en: 1 min | @count min
pl[0]: 1 min
pl[1]: @count minuty
pl[2]: @count minut

en: 1 sec | @count sec
pl[0]: 1 sekunda
pl[1]: @count sekundy
pl[2]: @count sekund

en: 1 month | @count months
pl[0]: 1 miesiąc
pl[1]: @count miesiące
pl[2]: @count miesięcy

en: No description
pl: Brak opisu

en: Author: @author
pl: Autor: @author

en: Download log file
pl: Ściągnij plik z logami
