Update script processor (7.x-4.09) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Log
gu: નોંધણી

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Help
gu: મદદ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: 1 hour | @count hours
gu[0]: ૧ કલાક
gu[1]: @count કલાકો

en: 1 day | @count days
gu[0]: ૧ દિવસ
gu[1]: @count દિવસો

en: Operation
gu: કાર્યો

en: 1 year | @count years
gu[0]: ૧ વર્ષ
gu[1]: @count વર્ષો

en: 1 week | @count weeks
gu[0]: ૧ અઠવાડિયું
gu[1]: @count અઠવાડિયાઓ

en: 1 min | @count min
gu[0]: ૧ મિનિટ
gu[1]: @count મિનિટો

en: 1 sec | @count sec
gu[0]: ૧ સેકન્ડ
gu[1]: @count સેકન્ડો

en: 1 month | @count months
gu[0]: ૧ મહિનો
gu[1]: @count મહિનાઓ
