Update script processor (7.x-4.09) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Date
id: Tanggal

en: Size
id: Ukuran

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Help
id: Bantuan

en: Filename
id: Nama berkas

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Access denied
id: Akses ditolak

en: 1 hour | @count hours
id[0]: 1 jam
id[1]: @count jam

en: 1 day | @count days
id[0]: 1 hari
id[1]: @count hari

en: Operation
id: Operasi

en: Message:
id: Pesan:

en: Revert
id: Kembali

en: Ok
id: Oke

en: Processing
id: Memproses

en: 1 year | @count years
id[0]: 1 tahun
id[1]: @count tahun

en: 1 week | @count weeks
id[0]: 1 pekan
id[1]: @count pekan

en: 1 min | @count min
id[0]: 1 mnt
id[1]: @count mnt

en: 1 sec | @count sec
id[0]: 1 dtk
id[1]: @count dtk

en: 1 month | @count months
id[0]: 1 bulan
id[1]: @count bulan
