Update script processor (7.x-4.12) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Operation
nl: Bewerking

en: Message:
nl: Bericht:

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Processing
nl: Verwerken

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: No description
nl: Geen omschrijving
