Update script processor (7.x-4.09) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: 1 year | @count years
th[0]: 1 ปี
th[1]: @count ปี

en: 1 week | @count weeks
th[0]: 1 สัปดาห์
th[1]: @count สัปดาห์

en: 1 min | @count min
th[0]: 1 นาที
th[1]: @count นาที

en: 1 sec | @count sec
th[0]: 1 วินาที
th[1]: @count วินาที

en: 1 month | @count months
th[0]: 1 เดือน
th[1]: @count เดือน
