Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস
