Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།
