Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان
