Drupal 8 upgrade evaluation (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User settings
lt: Narių nuostatos
